O nas
Poznaj nas bliżej
O nas

Nasz zespół to młode, energiczne i kreatywne osoby z dużym doświadczeniem. Od 2005 roku z sukcesem pozyskujemy i realizujemy projekty współfinansowane ze środków UE. Naszą siłą jest doświadczenie, które zdobywaliśmy pracując nad projektem na każdym jego etapie. Wiemy, że na sukces projektu składa się zarówno dobre opisanie dokumentów księgowych, jak też umiejętne zarządzanie dużymi zespołami osób koordynujących projekty.

Zarządzaliśmy ponad 150 pracownikami projektowymi, pozyskaliśmy dofinansowanie dla ponad 160 projektów o wartości ponad 200 milionów złotych. Wśród nas są Kluczowi Doradcy Regionalnych Ośrodków Europejskiego Funduszu Społecznego, eksperci poszczególnych instytucji, członkowie komisji oceniających wnioski i członkowie różnorakich ciał doradczych. Nasze projekty były przedstawiane jako dobre praktyki, otrzymywały też wiele nagród, w tym Regional Innovation Award, czy Krajowy Lider Innowacji.

Specjalizujemy się w projektach edukacyjnych skierowanych do jednostek samorządu terytorialnego. Współpracujemy z przedszkolami i szkołami w całej Polsce, jesteśmy autorami ponad 60 projektów edukacyjnych. Ze wsparcia w napisanych przez nas projektach skorzystało ponad 1000 pracowników naukowych i naukowo­dydaktycznych. Choć projekty edukacyjne są naszym konikiem jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Prowadzimy projekty związane z pozyskiwaniem dotacji dla osób bezrobotnych, rozpoczynających działalność gospodarczą, projekty mające na celu wsparcie osób wykluczonych społecznie, projekty skierowane do osób niepełnosprawnych oraz osób po 50 roku życia.

Do współpracy z Państwem podchodzimy w sposób elastyczny, dla nas najważniejsza jest skuteczność, ale też Państwa satysfakcja nie tylko ze współpracy z nami, ale przede wszystkim z realizacji projektu, który dla Państwa stworzymy. W kontaktach z Klientami stawiamy na otwartość i przejrzystość, dlatego wszystkim zainteresowanym udostępniamy nasze zasady współpracy. Dbamy także o terminy, dlatego każdorazowo szczegółowo omawiamy harmonogram działań. Stawiając na otwartość, od początku współpracy z naszymi Klientami, ustalamy model rozliczeń dogodny dla obydwu stron. Opieramy się głównie na zasadzie success fee za pozyskanie dofinansowania, natomiast w dalszych etapach współpracy przy projektach –na miesięcznym wynagrodzeniu, jeśli chodzi o nadzór nad realizacją i rozliczeniem dotacji, które może być ponoszone w ramach projektu.

Wiele firm, które oferowały Państwu swoje usługi, nie bierze odpowiedzialności za realizację projektu. Oznacza to, że ich celem jest jedynie otrzymanie dofinansowania, a co za tym idzie –wynagrodzenia. Dla nas jednakowo ważne jest otrzymanie dofinansowania, jak i bezproblemowa realizacja projektu. Kładziemy duży nacisk podczas procesu tworzenia na to, by wskaźniki, do których osiągnięcia zobowiązany jest beneficjent projektu, były realne, ponieważ jest to gwarancją bezproblemowej realizacji projektu i zmniejsza do minimum ryzyko konieczności zwrotu otrzymanych środków. Wiemy, że zadowolony Klient wraca do nas z kolejnymi pomysłami, dlatego też zapewniamy, iż projekty tworzone przez nas dla Państwa, będą łatwe i przyjemne w realizacji.

Wpisz szukane hasło i wciśnij Enter